Коректност / Качество / Доказан професионализъм

032 94 66 88 / office@podem-bg.com

Кариери

Работа в Подем ЕООД

Офис асистент отдел "Недвижими имоти"

Строителна фирма ”Подем” ЕООД търси офис асистент за агенция за недвижими имоти "Гаранти", която е част от дружеството!
Очакваме мотивирани и комуникативни личности с желание за професионално развитие и успехи!

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• опит в сферата на недвижимите имоти е предимство;
• владеене на английски език е предимство, поради факта, че голяма част от нашите клиенти са чужденци;
• шофьорска книжка;
• умение за работа с клиенти;
• умение за водене на преговори;
• умение за презентиране на оферти;
• умение за работа в екип;
• умение за работа с информация, база данни и документи;
• добра компютърна грамотност;
• добра комуникативност;
• чувство за отговорност;
• амбициозност;
• желание за постигане на високи резултати;
• Инициативност, самоорганизираност и динамичност.

Основни задължения:

- мениджмънт на недвижими имоти
- събиране на наеми и други задължения от наематели
- стопанисване на обектите собственост на фирмата
- сделки свързани с наемоотдаване и продажби
- посредничество
- комуникация с клиенти
- договори в областта на недвижимите имоти
- маркетинг и реклама на недвижими имоти
- преговори и сключване на договори
- водене и финализиране на сделки, подпомагано от екипа в отдела

Ние предлагаме:

- отлична работна атмосфера
- служебен телефон
- екип от млади и свободомислещи хора

Линк за кандидатстване: https://www.jobs.bg/job/5191663

Rent Plovdiv
Hotel SPS Plovdiv
Green Place